İstihdam Fuarında Köfteci Yusuf’a Yoğun İlgi

(Bursa İstihdam ve İnsan Kaynakları Buluşması) yoğun ilgiyle tamamlandı.

İş arayanların ve işverenlerin buluştuğu bu sene 6.sı düzenlenen ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması 21- 23.11.2019 tarihleri arasında Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirildi.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Fuar Alanında gerçekleşen BİİB’e (Bursa İnsan kaynakları ve İstihdam Buluşması) bu yıl 280 firma ve on binlerce ziyaretçi katıldı.

Her sektörden yüzlerce İnsan Kaynakları Yöneticileri iş arayanlarla bir araya geldi.

Fuar süresince yazar / şair / sanatçı kimlikleriyle tanınan ünlü kişilerin, ve Bursa’nın önemli firmalarının İnsan Kaynakları Yöneticilerinin katıldığı paralel oturumlarla paneller, seminerler gerçekleştirildi.

Başarılı bir platformda yer alan Köfteci Yusuf, iş başvurularını Karekod uygulamasıyla alarak fuarın en dikkat çeken firmalarından biri oldu. Üstelik 2019 yılındaki yeni şube açılışlarıyla ortaya çıkan ciddi istihdam süreciyle yüzlerle iş başvurusu talebi ve yoğun ilgiyle karşılandı.

İşkur Şube Müdürü Şükrü Bakaç, İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Ahmet Canımova, ve Organizasyonu düzenleyen İşkur yetkililerince verilen Teşekkür belgesi firmamızca teslim alındı.

Bizden Haberler