KÖFTECİ YUSUF AKADEMİ GELECEĞİN LİDERLERİNİ YETİŞTİRİYOR

Köfteci Yusuf 2019 yılı Eylül ayında başlattığı ve perakende sektörüne örnek olan ‘Yöneticilik Okulu’ Projesi ilk dönemi tamamladı.  Güçlü büyüme hedefleri doğrultusunda; yönetici yetiştirme programımı ile yeni açılacak şubelerde yönetici olarak (müdür ve müdür yardımcısı) görev alacak, ayrıca yurt dışı büyüme aşamalarımızda geleceği şekillendirecek 50 yönetici adayı 25 Aralık 2019 tarihinde yapılan törenle Köfteci Yusuf Akademi Yöneticilik Diploması almaya hak kazandı.

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Türkiye’nin taze, hızlı ve ekonomik restoran zinciri lideri Köfteci Yusuf, Yöneticilik Okulu projesine 2019 yılı Eylül ayında başlamıştı. Köfteci Yusuf Genel Müdürlük Binasında gerçekleştirilen kep töreninde mezuniyet konuşmasını; Ünlü Psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen yaptı. Mezuniyet Törenine yöneticilik okulu mezunları, yöneticiler ve 10 yılı aşan kıdeme sahip şirket çalışanları katıldı. Prof. Dr. Üstün DÖKMEN’in genç yönetici adaylarına hem yaşama dair, hem de yöneticiliğe dair çok kıymetli bilgiler sunduğu toplantı diploma ve kep fırlatma töreni ile sona erdi.

Köfteci Yusuf Yöneticilik Okulu projesi, salon eğitimleri ile birlikte yoğun saha deneyimini içeren kapsamlı bir program olarak tasarlandı. Toplam 30 saatlik salon eğitimi ile yoğun saha eğitimlerinin ve proje sunumlarının yer aldığı Yöneticilik Okulu, yönetici adaylarına birçok yetkinlik kazandırmayı hedefliyor.

Bizden Haberler