Köfteci Yusuf İDO İskelelerinde Hizmete Girdi

Tüm Türkiye’ye en lezzetli ürünleri en hesaplı fiyattan buluşturmayı kendine görev edinen Köfteci Yusuf’un Türkiye genelinde şube sayısı 300’e yaklaşırken; her gün binlerce kişinin kullandığı İDO’nun iskelelerinde Köfteci Yusuf hizmete girdi.

İDO İSKELEDE DE UYGUN FİYAT POLİTİKASINDAN TAVİZ VERİLMEDİ

Tüm İDO iskelelerinde hizmete açılan Köfteci Yusuf’un şubelerinde; ‘Ekmek Arası Y’ konsepti ile ve içerisinde kendi üretimi olan sucuk ve kavurmadan yapılan tost çeşitleri, simit, poğaça unlu mamullerden oluşan eşsiz lezzetler uygun fiyattan satışa sunulunca yolcuların büyük takdirini kazandı. Sirkeci ve Yenikapı gibi İskele şubelerinde ‘Ekmek Arası Y’ konseptiyle vatandaşları karşılayan Köfteci Yusuf, eşsiz lezzetlerini hesaplı fiyat politikasından taviz vermeden vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Köfteci Yusuf’un ‘Ekmek Arası Y’ konseptli tüm şubelerinde; burger, köfte ekmek, ekmek arası döner ve son olarak sucuk ekmek lezzetleri her gün milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Tüm ürünler birçok dünya devi restoran zincirinin aksine taze ve günlük olarak kullanılıyor.

Köfteci Yusuf tabelasını İDO iskele gibi çok farklı noktalarda da görebilirsiniz ancak müşterilerine sunduğu yalın hizmet anlayışı daima net. İDO iskelelerde hizmet veren Köfteci Yusuf , misyonu olan en lezzetli en hesaplı  olmayı  müşterilerine  her koşulda sunarak başarısını burada da sağlamıştır.

Kapalı devre birçok projede, rakiplerinin yüksek fiyat politikaları uygulayarak, net olmayan satış teknikleri ile piyasada hareket ettiklerini biliyoruz. Ancak görüyoruz ki Köfteci Yusuf, her şubesinde  kaliteli ve lezzetli ürünlerini hesaplı fiyatlarla müşterisi ile buluşturarak bu konuda çok net bir mesaj veriyor.

Köfteci Yusuf’un doğru fiyat politikası izleyerek, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmasının en önemli nedenlerinden biri de çalışanlarının azmidir. Görüyoruz ki şirket misyonu çalışanlar tarafından da o kadar net anlaşılarak güler yüzlü ve görev bilinci yüksek personelleri ile esnaf ilgisiyle taze lezzetler misafirleriyle buluşturuluyor. Müşteriler buradaki ürünlerini evlerinde de tüketmek ve yemeklerinde kullanmak için şuan ki Hesaplı Kasap’lardan karşılayabilmektedirler.  Bu da gösteriyor ki Köfteci Yusuf’un kasap ürünleri tarafında da geniş ürün yelpazesi müşterileri tarafından güvenle tercih ediliyor. Köfteci Yusuf çiğ ürünlerinin satışını gerçekleştirdiği Hesaplı Kasap reyonlarında verdiği hizmetle müşterilerinin tercih sebebi olmuş ve et piyasasında yerini sağlam bir şekilde, güvenle koruyor.

YUSUF AKKAŞ, “EN LEZZETLİ EN HESAPLI”

Köfteci Yusuf Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Akkaş konuya ilişkin yaptığı açıklamada ise, “Ekmek arası konseptlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimize daha farklı konseptlerde de hizmet vermek amacıyla İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. ile yakın tarihte anlaşarak, iskele büfelerinde Köfteci Yusuf’un kaliteli lezzetlerini sunmaya başladık. Lezzetli ürünlerimizi, misafirlerimize en hesaplı şekilde sunarak hem zaman kazandırıyor, hem de yolculuklarını keyifli hale getiriyoruz.

İDO iskele lezzet noktalarımızın tümünde güler yüz, kaliteli hizmet ve doğru fiyat siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Önümüzdeki günlerde de en lezzetli en hesaplı hizmet anlayışımızı farklı konseptlerimizle de birlikte tüm halkımıza sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: BURSA HABERDAR

Bizden Haberler