Köfteci Yusuf Şarj Çevre Dostu Enerjiyle Yenilikçi Adım!

"Köfteci Yusuf ailesi olarak çevre duyarlılığımızı artırmak adına "Köfteci Yusuf Şarj" markasıyla şarj ağı işletmeciliğine adım attık. Lezzetli ürünlerimizle birlikte çevre dostu bir deneyim sunma hedefimizde yeni bir dönemi başlatıyoruz."

Dünya genelinde giderek artan çevre sorunları ve enerji tükenmesi tehdidi, şirketlerin ve işletmelerin sürdürülebilirlik ve çevre koruma konularına daha fazla dikkat etmelerini zorunlu kılmaktadır. Bu bağlamda Köfteci Yusuf ailesi olarak; lezzetli ürünlerimizi misafirlerimize sunmayı hedeflerken hem de çevreye duyarlılığı ile öne çıkan bir marka olmak adına çeşitli çalışmalarda bulunmaktayız. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan şarj ağı işletmeci lisansını alarak “Köfteci Yusuf Şarj” markası ile hizmet alanımıza bir yenisini daha ekledik.

 

Şubelerimizin otoparklarında bulunan şarj istasyonları, misafirlerimize elektrikli araçlarını şarj etme kolaylığı sunuyor. Böylelikle şubelerimizde misafirperver hizmet anlayışımız ve çevre dostu enerji üretimimiz ile hem misafirlerimize hem de çevremize karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz.

Bursa Yenişehir’de bulunan entegre et üretim tesisimizde de GES projesi yürüterek, kendi ürettiğimiz enerjiyi kullanmaya başladık. Bu yenilikçi yaklaşımımız, sadece enerji maliyetlerini azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda karbon ayak izini de önemli ölçüde azaltıyoruz.

Kısa vadeli planlarımız arasında Balıkesir bölgesinde Lisanssız Rüzgar Enerji Santrali onayı alan enerji projemizi de faaliyete koymak adına çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarımız yalnızca enerji üretiminde olmamakla birlikte, şirketimizin bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımızın kullanması ve şubelerimizde sunduğumuz elektrikli şarj istasyon hizmetinden yararlanmak için elektrikli şirket araçları temin ettik, her yönden çevresel sürdürülebilirlik ve çevre bilincine katkı sağlayan bir marka olmanın gururunu yaşamaktayız.

Bizden Haberler