Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizde Soya Kullanıyor Musunuz ?

Ürünlerimizin tamamı Avrupa standartlarındaki Türkiye'nin ilk ve tek köfte fabrikası olan Bursa Yenişehir fabrikamızda Türk Gıda Kodeksine uygun olarak gıda mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ve sattığımız her üründen aylık olarak numuneler alınmaktadır. Köftelerimiz %70 dana eti, %30 kuzu eti, ekmek, tuz, pul biber, beyaz soğan ve ustalarımızın maharetleriyle üretilmektedir.

Köfteci Yusuf Hayvan Teminini Nereden Yapmaktadır ?

Ürünlerimizde kullandığımız belirli ırktaki dana ve kuzuların %20’si kendi çiftliğimizden, %70’i anlaşmalı çiftçi ve profesyonel işletmelerden, %10’u ise sürekli alım yaptığımız büyük toptancılardan sağlanmaktadır. Tedarikçilerimizin bizim için kullandığı bu hayvanların doğumundan sonraki her aşamasını geriye dönük olarak araştırılıp izlenebilirliğini sağlayacak sistemlerin kullanması güvenilirliği açısından zorunlu tutulmaktadır. Doğumdan kesime kadar olan bu süreçteki yemleme programlarının veterinerlerimiz, gıda mühendislerimiz, hayvan besleme ve yem uzmanları tarafından hazırlanıp uygulanması denetlenmektedir. Bu süreç standart ve istediğimiz kalitede ete ulaşma sürecini sürdürmemizin koruyucusudur. Hayvanların kesim öncesi mezbahaya gelme şartları, stressiz kesim aşaması ve il tarımların denetlediği yüksek standartlardaki mezbahalarda helal kesim yapılmaktadır. Buradaki etler bir gece (+ 4) dereceye kadar soğutulduktan sonra (+ 4) derecelik soğutucu kamyonlar ile Bursa Yenişehir’de ki fabrikamıza getirilip son olarak veteriner hekim ve laboratuvar kontrolünden geçtikten sonra üretime kabul edilir.

Helal Gıda Sertifikası / Belgesi'ne Sahip Misiniz ?

Helal gıda sertifikamız ve belgemiz bulunmaktadır. Kurumumuz Dünya Helal Birliği ( WHU ) tarafından denetlenerek HELAL sertifikası almaya hak kazanan Türkiye'de sektörünün ilk ve öncü kuruluşudur.

Şubelerinize Ürünleriniz Günlük Olarak Mı Gelmektedir ?

Ürünlerimizin imalathanemizden şubelerimize sevkiyatı kamyonlarla soğuk zincir kırılmadan ( + 4 ) derecede muhafaza edilerek günlükten bile daha taze olarak günde 3 kez sevkiyat yapılabilmektedir.

KÖFTECİ YUSUF Ortaklık Yapısı Nedir ?

KÖFTECİ YUSUF markası %100 yerli sermayeyle kurulmuş bir aile şirketidir ve şirket ortaklığı kurulduğu haliyle devam etmektedir.

Şubelerinizin Çalışma Saatleri İle İlgili Olarak Bilgi Verebilir Misiniz ?

Çalışma Saatleri : Şubelerimizin çalışma saatleri farklı olup İzmir Örnekköy, Balıkesir Susurluk ve Bilecik Bozüyük şubelerimiz 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Ödeme Şekilleriniz Nelerdir ? Yemek Kartları Geçerli Midir ?

Tüm şubelerimizde Ticket, Sodexo, Setcart, Metropol ve Multinet kartları ve kuponları geçerlidir. Ayrıca tüm şubelerimizde nakit, banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kahvaltı Tabağıyla İlgili Olarak Bilgi Verebilir Misiniz ?

Kahvaltı tabağımız tüm Köfteci Yusuf şubelerimizde Bal, Kaymak, Haşlanmış Yumurta, Nutella, Tereyağı, Siyah Zeytin, Biberli Yeşil Zeytin, Beyaz Peynir, Ezine Peyniri, Kaşar Peynir, Çeşnili Peynir, Yeşil Biber, Domates, Salatalık, Sucuk, Acı Ezme Sos, Kızarmış Ekmek ve Sınırsız Çay'dan oluşan zengin içeriğiyle. hizmetinize sunulmuştur. Kahvaltı tabağımızı hemen almak için http://www.kofteciyusuf.com/kahvalti-tabagi.html linkine tıklayarak kolay ve hızlı olarak temin edebilirsiniz.

Etin En Uygun Pişirme Süresi Nedir ? Pişirirken Dikkat Edilmesi Gereken Herhangi Bir Şey Var Mıdır ?

Et pişirme ve diğer pratik bilgiler için lütfen Blog sayfamızı ziyaret edin.

Köftenizi Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz. 

Bayilik / İsim Hakkı Veriyor Musunuz ?

Tüm şubelerimizi KÖFTECİ YUSUF bünyesinde çalışmakta olan personellerle ve kendi ekibimizle yönetmekteyiz. Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak adına bayilik / isim hakkı vermiyoruz.

Sucuğunuzu Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar muhafaza edebilirsiniz. Ürünün hava ile temasını engellememek için buzdolabında poşet içerisinde, yağlı kağıda sarılı bir şekilde muhafaza etmeyiniz.

KÖFTECİ YUSUF Çiğ Sucuk almak için ; https://kofteciyusuf.com/baton-sucuk.html adresine tıklayabilirsiniz.

KÖFTECİ YUSUF Izgara Sucuk almak için ; https://kofteciyusuf.com/sucuk.html adresine tıklayabilirsiniz.