Hakkımızda

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 28 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 42, İstanbul’da 66, Ankara’da 22, İzmir’de 24, Balıkesir’de 12, Samsun'da 7, Antalya'da 10, Kocaeli'de 8, Muğla, Aydın,ve Eskişehir'de 5, Konya, Sakarya, ve Afyonkarahisar’da 6, Yalova, Sivas, ve Kayseri'de 4, Denizli, Manisa,  ve Bilecik'de 3, Nevşehir, Uşak, Kırıkkale, Isparta, Tekirdağ, Düzce, Aksaray, Edirne, Çorum,  Kırklareli, ve Çankırı'da 2, Ordu, Çanakkale, Kütahya, Amasya, Burdur, Bolu, Zonguldak,Tokat, Kırşehir, Yozgat ve Niğde'de 1’er tane olmak üzere toplam 42 ilde, 275 şubede hizmet vermektedir.

 

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

 

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.


Bizden Haberler