Hakkımızda

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 25 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 40, İstanbul’da 61, Ankara’da 14, İzmir’de 24, Balıkesir’de 12, Samsun ve Antalya'da 7, Muğla ve Aydın’da 5, Yalova, Konya ve Afyonkarahisar’da 4, Denizli, Kocaeli, Sakarya ve Eskişehir’de 3, Bilecik, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Isparta, Tekirdağ ve Kayseri'de 2, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Uşak, Nevşehir ve Kırşehir'de 1’er tane olmak üzere toplam 227 noktada hizmet vermektedir.

 

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

 

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.


Bizden Haberler